Google Partners

Korzyści wynikające z bycia partnerem Google, są o wiele większe niż mogłoby się wydawać. Zacznijmy jednak od początku. Czym jest partnerski układ z Google? I co wyróżnia agencje, które podjęły takowy?

Czym jest program Google Partners? Krótko mówiąc, jest to program skierowany do specjalistów z zakresu marketingu internetowego, podnoszący ich kwalifikacje i dający dostęp do wiedzy, która zostaje poddana testowi w czasie certyfikacji. Z doświadczenia wiemy, że oferowana wiedza, sprawdzana jest naprawdę rzetelnie.

Kim jest partner Google? Przede wszystkim, godnym zaufania, rzetelnym i znającym się na swoim fachu specjalistą. Wykwalifikowanym na tyle, że nie ma praktycznie żadnych powodów do obaw w zlecaniu mu pracy. Agencje, które uzyskały status partnera, dzięki rozmaitym szkoleniom organizowanym przez Google zarówno stacjonarnie jak i w postaci hangoutów, oferują usługi najwyższej jakości. Oczywistym jest, że szukając agencji, której chcemy powierzyć pozycjonowanie naszej witryny czy po prostu reklamę w sieci, chcemy wybrać jak najlepiej. Teraz nie ma najmniejszego problemu w znalezieniu idealnego podwykonawcy. Za pomocą Wyszukiwarki Partnerów Google możemy w przeciągu kilku minut znaleźć idealnego kandydata do współpracy.

Podsumowując ogromne korzyści dla agencji, jakie oferuje partnerstwo, możemy śmiało stwierdzić, że warto edukować się dzięki Google, warto być certyfikowaną firmą i jak najbardziej warto dać się znaleźć w bazie najlepszych agencji interaktywnych. Nawet niewielkie czy jednoosobowe firmy mają szanse zaistnieć w świecie internetowego marketingu.
Co z korzyściami dla klientów? Oczywiście poza możliwością wyboru spośród agencji oferujących usługi najwyższej jakości, klient ma pewność, że rzetelny zespół posiadający fachową wiedzę i mający dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań będzie w stanie podołać powierzonemu mu zadaniu oraz przynieść zadowalający efekt, zwłaszcza w kampaniach AdWords.

Wszystkich zainteresowanych ofertą prowadzenia kampanii online oraz AdWords zapraszamy do kontaktu.

Udostępnij: