Nasz dział wydawniczy  miał przyjemność zaprojektować okładkę oraz loyaut, przeprowadzić korektę tekstu wraz ze składem DTP oraz wydrukować sensacyjną powieść autorstwa Kacpra Leśniewskiego i zapewnić promocję i sprzedaż po przez witrynę internetową.

Rozpoczęliśmy intensywną reklamę książki na kanałach społecznościowych:  Facebook, Instagram, YouTube. Oprócz zamieszczania postów i filmów, przeznaczając na ten cel optymalne środki finansowe, adekwatne do zysków, ze sprzedaży tego wydanictwa.

Zbudowaliśmy platformę sprzedażową na której zamieściliśmy jeden z wielu zmontowany przez AUCH Studio filmów promocyjnych z czytanymi przez lektora fragmentami książki. Uczestniczyliśmy w Targach Książki, promując i sprzedając powieść.

Od 1998 roku, zajmujemy się redakcją, projektowaniem, składem, korektą tekstu, ilustrowaniem, fotografią i drukiem. Posiadamy dział interaktywny, który promuje publikacje drukowane w internecie, tworzy filmy promocyjne z lektorem i animacją.

Jeśli myślisz o wydaniu Książki, Monografii, Albumu, Katalogu Firmowego, Instrukcji Użytkownika – to zgłoś się do nas.

Budujemy sklepy internetowe z możliwością nabycia książki, prowadzimy kampanię reklamową w Google Ads, Facebooku, Instagramie, YouTube.