Kreatywna agencja marketingowa Wrocław

Obsługa marketingowa | Identyfikacja wizualna firmy

Agencja interaktywna Auch Studio, to kompetentny zespół specjalistów, utalentowanych, rzetelnych optymistów, koncentrujących się na budowaniu dobrej marki. Jako agencja interaktywna z przyjemnością i zaangażowaniem uczestniczymy w tworzeniu i wspieraniu wartościowego brandingu, skutecznego narzędzia w reklamie, Internecie, na papierze, ulicy, konferencjach, targach i urządzeniach mobilnych.

Jesteśmy przekonani, że dzięki doświadczeniu i talentom, dostarczymy składowe, stanowiące o sile i potencjale nowego lub dojrzałego brandu, w tym strategię komunikacji, key visual, rebranding marki, kompletną i przemyślaną identyfikację wizualną. Wiemy jak sprawić by identyfikacja marki i firmy stanowiła o jakości, dbamy detale, stawiając przed sobą ambitne cele, którymi jest przemyślany branding i skuteczna budowa wizerunku firmy.

Naszą największą wartością są ludzie tworzący agencję brandingowa AUCH Studio, nietuzinkowe osobowości, indywidualiści, potrafiący terminowo, sprawnie i z należytym efektem realizować mniej lub bardziej skomplikowane projekty. Umiarkowane temperamenty oraz różnica w postrzeganiu tych samych rzeczy w konfrontacji z siłą argumentów, gwarantuje dużą satysfakcję z pracy dla nas i naszych Klientów.

KONTAKT

Jeśli pomyślałeś, że możesz nam powierzyć zlecenie? Skontaktuj się z nami!