Budujemy strony Internetowe

20 stycznia 2020

Jeśli myślisz by przenieść swój biznes do internetu, AUCH Studio zapewni wsparcie i obsługę całego procesu budowy i utrzymania Twojej Firmy w Internecie. Zaproponujemy projekt nowego lub przeprojektowanie już istniejącego Logo, które będzie dostosowane do Internetu, podobnie jak oferowana przez nas Identyfikacja Wizualna dostosowana do wyświetlania w responsywnym Internecie, poczynając od menu górnego strony www, kolorów grafiki, doboru czcionek, zdjęć, filmów, animacji, ikonek a kończąc na faviconce wyświetlanej w adresie strony internetowej. Pełną ofertę i przykłady możesz znaleźć, klikając w białe podświetlenia.

Sklepy internetowe, które oferujemy są dedykowane do różnego rodzaju działalności i jeśli myślisz o przeznaczeniu środków finansowych lub dotacji na przeniesienie swojej firmy do internetu, to przygotujemy dla Ciebie optymalną stronę internetową dopasowaną do twojej oferty, asortymentu oraz budżetu, który zamierzasz przeznaczyć na sprzedaż przy pomocy witryny Internetowej.

Naszym celem jest budowa, wsparcie i administracja Twojej Wirtualnej Witryny, tak by mogła sprawnie funkcjonować w internecie i zachęcić internautę do zakupu w twoim sklepie internetowym lub skorzystania z oferty. Zależy nam na tym, by nasz Klient mógł się skoncentrować na swojej specjalizacji zawodowej, kwestiach logistycznych, finansowych – dbając o usługi i dostawy swojego asortymentu.

KONTAKT

Podobają Ci się nasze prace? Skontaktuj się z nami!