Obsługa Galerii Handlowych

18 kwietnia 2020

Budujemy strony internetowe dla sklepów i galerii handlowych, administrujemy, zapewniamy hosting i aktualizację treści, informując klientów o ofercie i promocjach. Kreujemy koncepcje graficzne dla poszczególnych sezonów sprzedażowych, takich jak: Mikołajki, Walentynki, wiosna, lato, jesień, zima, promocje sprzedażowe, pro sale, imprezy okolicznościowe i programy lojalnościowe.

Strony internetowe, które budujemy ewoluują wraz z rozwojem nieruchomości komercyjnej, która na starcie inwestycji oferuje przestrzeń handlową do wynajęcia, prezentując powierzchnie sklepów, usytuowanie, możliwość parkowania oraz informacje o potencjalnym ruch klientów, poszukujących marek i towarów. Projektujemy do prasy i internetu reklamę z ofertą wynajęcia stoisk handlowych. Składamy i drukujemy plakaty, billboardy, ulotki, zaproszenia, foldery dla potencjalnych najemców sklepów.

Tworzymy identyfikację wizualną dla całych galerii handlowych i poszczególnych sklepów, zapewniając nowe logo lub rebranding oraz wszystkie materiały poligraficzne, filmowe, reklamowe, torby do pakowania towaru, ulotki, wizytówki. Prócz Strony internetowej z planem usytuowania poszczególnych sklepów, budujemy też sklepy internetowe dla indywidualnych marek, które mają stoiska handlowe w galerii. Zajmujemy się również pozycjonowaniem stron internetowych, skutecznie pomagając naszym klientom w poszerzeniu grona odbiorców, przykładem jest wieloletnia współpraca z Centrum Handlowym ASTRA i działania zmierzające do zwiększenia ruchu na stronie: https://astra.wroc.pl/.

KONTAKT

Podobają Ci się nasze prace? Skontaktuj się z nami!