Sklep Internetowy Warzywa

19 kwietnia 2020

Zbudowaliśmy platformę internetową dla Hurtowni Warzyw i Owoców, która ułatwia składanie zamówień przez internet. To praktyczny i łatwy w zarządzaniu sklep internetowy, który ułatwia generowanie dokładnej listy zamówień dostarczanych do: sklepów spożywczych, warzywniaków, punktów gastronomicznych, biur, przedszkoli i szkół. Strona internetowa powstała w bardzo szybkim czasie, bo zaledwie w 15 dni roboczych, podczas trwania pandemii COVID 19, czyli w okresie największego zainteresowania dostawami Warzyw i Owoców.

Ten praktyczny sklep internetowy ma możliwość podłączenia modułów płatniczych i obsługi kurierskiej, jednak nasz Zleceniodawca posiada flotę samochodów i oferuje gratisową dostawę do wszystkich zamówionych artykułów w promieniu do 150 km od siedziby hurtowni. Zaproponowaliśmy system interaktywnych ikon, które ułatwiają zamówienia, kontakt telefoniczny ze smartfonów i przekierowanie do nawigacji samochodowej.

Naszemu Klientowi, zapewniliśmy hosting i pełne wsparcie w obsłudze sklepu internetowego. Podłączyliśmy Facebooka i zaoferowaliśmy jego prowadzenie, zamieszczając posty, budując społeczność zainteresowaną ofertą Hurtowni Warzyw i Owoców Mango Radzio, a w przypadku mocno wątpliwego, spadku zainteresowania, zapewniamy prowadzenie kampanii reklamowej w social mediach i Ad Sens w przeglądarce Google.

KONTAKT

Podobają Ci się nasze prace? Skontaktuj się z nami!