Kliniki i Przychodnie MEDYCZNE

20 kwietnia 2020

Obsługujemy placówki medyczne, które powierzyły nam kreowanie swojego wizerunku w internecie, folderach, ulotkach, prasie oraz nośnikach zewnętrznych takich jak szyldy na budynku i drzwiach, witryny gabinetowe, tablice informacyjne. Budujemy i aktualizujemy medyczne strony internetowe, zapewniając hosting i promocję pełnej oferty specjalistów i zabiegów medycznych. Do tej pory zaufało nam Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED, Klinika Okulistyczna EYE LASER, Centrum Medyczne ŚW. ŁUKASZA, Centrum Medyczne OMNI CLINIC, Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOS, Klinika ONE SMART MEDICAL z Saxon Way East w Wielkiej Brytanii.

Projektujemy nowe Logo wraz z całą identyfikacją wizualną i wykonujemy rebranding już istniejącego wizerunku. Zapewniamy pełną obsługę działów marketingu placówek medycznych, które oprócz obsługi stron internetowych oczekują od nas projektów i druku: folderów, ulotek, papieru firmowego, wizytówek, kopert, notesów firmowych, teczek na dokumentację medyczną, plakatów, standów. Projektujemy i montujemy tablice informacyjne i tabliczki na gabinety lekarskie, oklejamy szklane witryny przychodni lekarskich.

Do strony internetowej podpinamy narzędzia analityczne Google Analytics i Search Console, które pomagają nam w prowadzeniu kampanii promocyjnej Google Ad Sens. Oferujemy pozycjonowanie SEO w przeglądarce Google, pomagamy skonfigurować Google My Business i Google Maps. Zakładamy i administrujemy kanały społecznościowe Facebook, Instagram, prowadząc na nich kampanie reklamowe z określeniem geolokalizacji, preferencji, statusu, wykształcenia i zainteresowań.

KONTAKT

Podobają Ci się nasze prace? Skontaktuj się z nami!