LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o jest jednym z największych na świecie producentów baterii litowo-jonowych do aut elektrycznych i jedynym tego typu zakładem w Europie. Baterie produkowane przez naszego Klienta, napędzają samochody takich marek jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche.

Wspieramy LG hem w procesie rekrutacyjnym, przygotowując reklamę w prasie, ulotki, plakaty, billboardy, citylighty. Tworzymy Landing Pages – strony internetowe z formularzem zgłoszeniowym dla potencjalnych pracowników.

Dla liderów zespołów w firmie LG hem, przygotowaliśmy filmy motywacyjne z efektowną animacją i lektorem w celu wyjaśnienie procesów technologicznych, systemów organizacji pracy oraz nakreślenie etapów i terminów.

Nasz dział wydawniczy  miał przyjemność zaprojektować okładkę oraz loyaut, przeprowadzić korektę tekstu wraz ze składem DTP oraz wydrukować sensacyjną powieść autorstwa Kacpra Leśniewskiego i zapewnić promocję i sprzedaż po przez witrynę internetową.

Rozpoczęliśmy intensywną reklamę książki na kanałach społecznościowych:  Facebook, Instagram, YouTube. Oprócz zamieszczania postów i filmów, przeznaczając na ten cel optymalne środki finansowe, adekwatne do zysków, ze sprzedaży tego wydanictwa.

Zbudowaliśmy platformę sprzedażową na której zamieściliśmy jeden z wielu zmontowany przez AUCH Studio filmów promocyjnych z czytanymi przez lektora fragmentami książki. Uczestniczyliśmy w Targach Książki, promując i sprzedając powieść.

Zapewniamy kompleksową obsługę galerii handlowych w zakresie tworzenia materiałów promocyjnych, reklamy w prasie, internecie w tym na bilbordach i city lightach. Budujemy funkcjonalne stron internetowe z floor planem dla stoisk handlowych, opisem asortymentu i promocjami. Oferujemy hosting i administrację treści w serwisie internetowym sklepu, pozycjonowanie w przeglądarce Google i kampanie linków sponsorowanych Ad Sens.

Montujemy animacje i filmy, reklamujące asortyment, promocje, festyny lub inne wydarzenia organizowane w obiekcie handlowym. Wyświetlane na telebimach, monitorach przy kasach, w pojazdach komunikacji miejskiej, bankomatach, dworcach kolejowych i autobusowych.

Opracowujemy koncepcje graficzne dla poszczególnych sezonów handlowych, takich jak: wiosna, lato, jesień, zima, Walentynki, Wielkanoc, czas na grila, szkolne wyprzedaże, Mikołajki oraz kampanie lojalnościowe i bonusowe.

Tworzymy animacje, prezentacje multimedialne, filmy rysunkowe, reklamy, filmy instruktażowe. Nasze projekty wyświetlana są między innymi na lotniskach, w zakładach pracy, w sklepach, ekranach bankomatów, w pojazdach komunikacji zbiorowej i w instytucjach państwowych. Każdą realizację poprzedza scenariusz, projekt graficzny oraz propozycje efektów i dynamiki obrazu, szczególną uwagę przykładamy do edycji dźwięku w tym doborze głosu lektora.

Budujemy responsywne strony internetowe, podpinamy narzędzia analityczne, przygotowujemy kampanie reklamowe i sprzedażowe dla oferty naszych Klientów, zapewniamy pozycjonowanie i hosting. Budujemy sklepy internetowe i pomagamy zarządzać jego treścią, konfigurujemy moduł płatniczy, wysyłkowy, księgowy, zapewniamy wsparcie i aktualizacje.

Od 1998 roku, zajmujemy się redakcją, projektowaniem, składem, korektą tekstu, ilustrowaniem, fotografią i drukiem. Posiadamy dział interaktywny, który promuje publikacje drukowane w internecie, tworzy filmy promocyjne z lektorem i animacją.

Jeśli myślisz o wydaniu Książki, Monografii, Albumu, Katalogu Firmowego, Instrukcji Użytkownika – to zgłoś się do nas.

Budujemy sklepy internetowe z możliwością nabycia książki, prowadzimy kampanię reklamową w Google Ads, Facebooku, Instagramie, YouTube.

Oferujemy szeroko pojęte działania interaktywne, tworząc strony internetowe w których internauta może dokonać zakupów, rejestracji wizyty u lekarza, skorzystanie z kalkulator finansowego, wybrać i zarezerwować nieruchomość. Przygotowujemy prezentację multimedialne, które reagują na interakcje prelegenta, na przykład podczas wykładu. Dla uczestników konkursów, organizowanych przez naszych Klientów, przygotowujemy interaktywne gry i aplikacje umożliwiające tworzenie prostych grafik, zamieszczanie i modyfikowanie plików, rozwiązywanie zadań.

Auch Studio od 1998 roku, uczestniczy w tworzeniu i wspieraniu wartościowego brandingu, skutecznego narzędzia w reklamie i marketingu, internecie i poligrafii. Dostarczymy naszym Klientom niezbędne składowe, stanowiące o sile i potencjale nowego lub dojrzałego brandu, w tym strategię komunikacji, key visual, rebranding marki, a przede wszystkim kompletną, spójną i przemyślaną identyfikację wizualną. Wiemy jak sprawić by identyfikacja wizualna marki i firmy stanowiła o jej jakości, dbamy o każdy detal, za każdym razem stawiając przed sobą ambitne cele w budowie skutecznego wizerunku firmy.